Czasoprzestrzeń

Już sama nazwa mi się spodobała, łączy czas i przestrzeń. Na terenie dawnej zajezdni tramwajowej na Biskupinie działa Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych prowadzone przez Stowarzyszenie Tratwa. Miałem okazję wziąć udział w warsztatach fotograficznych „Fotoprzestrzeń”. Prowadzi je znany wrocławski fotoreporter Mieczysław Michalak.

Dyskutowaliśmy o wybranych zdjęciach, fotograf podzielił się informacjami o jednej z używanych przez siebie technik. W planie jest praca w ciemni, co mnie bardzo interesuje. Atmosfera warsztatów jest bardzo swobodna i przyjazna, co jest wielką zasługą prowadzącego. Grupa jest niewielka, spotkania mają charakter otwarty.

Przed warsztatem przeszedłem się po terenie byłej zajezdni. Kilka zdjęć zamieszczam poniżej. Zrobiłem je obiektywem stałoogniskowy 35mm.

Wakacje pozwalają na zrealizowanie kilku pomysłów, które z racji innych zajęć stale odkładałem. Formuła czasu i przestrzeni czy fotografii i przestrzeni bardzo mi odpowiada. Będą więc kolejne zdjęcia.

Newsletter

Zamawiając Newsletter, akceptujesz zasady opisane w Polityce prywatności. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili.

* Pole obowiązkowe